Logo marka osobista MW
FREEBIES | ODBIERZ 🎁

Kontakt

Mam na imię Marta.

Pomagam mikro- i małym przedsiębiorcom w Polsce i Skandynawii osiągać założone cele biznesowe. Na co dzień wykorzystuję do tego content marketing i social media.

Od kilku lat mieszkam w Norwegii. To tutaj po raz pierwszy doświadczyłam białych nocy, karmiłam renifery i jeździłam psim zaprzęgiem. 

W wolnym czasie najchętniej wyruszam w bliższe i dalsze podróże, które dają mi niesamowitą energię do tego, by jeszcze intensywniej eksplorować świat 🧭

Z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i pomagam małym biznesom, które chcą rozwijać się online.

Jeśli dotarłaś/dotarłeś do tego miejsca będzie mi mega miło, jeśli dasz znać czy takie tematy Cię interesują 👊

Sprawdź, czy mamy coś wspólnego 

Poznaj moje mocne strony

5 dominujących cech charakteru na podstawie badania StrengthFinder

Rozwaga

Identyfikuję niebezpieczeństwa, oceniam ich relatywny wpływ i dopiero wtedy robię pierwszy krok. Dzięki temu mam pewność, że podjęte decyzje są słuszne a cel możliwy do zrealizowania.

Odpowiedzialność

Czuję wewnętrzny obowiązek dotrzymania danego słowa. Zawsze staram się wywiązać ze złożonej obietnicy i doprowadzić powierzone zadanie do końca. To kwestia honoru.

Kreatywność

Odkrywanie nowych idei i rozwiązań daje mi zastrzyk energii. Im bardziej twórcze i innowacyjne pomysły wpadają mi do głowy, tym większą satysfakcję odczuwam.

Zbieranie

Uwielbiam czytać, poznawać nowe miejsca, a także zbierać i archiwizować różnego rodzaju informacje. Nigdy nie wiadomo, kiedy okażą się przydatne.

Intelekt

Staram się myśleć długofalowo. Dużo czasu poświęcam na analizowanie, planowanie, rozważenie wszystkich za i przeciw. Doceniam również intelektualne dysputy.

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy